10.03.2021
Seoses Covid-19 olukorraga on sporditegevus sisetingimustes 11.03-11.04.2021 keelatud. Ronimistreeninguid Kristiine Spordihallis sel ajal ei toimu
21.02.2021
Esmasp├Ąevast, 22. veebruarist on Kristiine ronimisseinal lubatud ainult individuaaltreeningud
31.01.2021
Piirangud ronimistreeningutel Kristiine Spordihallis alates 1 veebruarist 2021
ARHIIV >
K├Âiet├Â├ juhendaja  |  Kaljuronimise juhendaja
TREENERIKOOLITUS

TALLINNA KALJURONIMISKLUBI
Seinaronimise ja köietöö juhendaja treeningkursus 
 
Seinaronimise ja köietöö juhendajate treeningkursus
Kaljuronimise I taseme treeneri eriosa koolitus- maht 30 tundi
 
Kursus on mõeldud seinaronimise ja köietöö juhendajatele järgmistes olukordades:
1) Ülaltjulgestusega ronimise juhendamine tehiseronimisseintel ja looduslikel ühe köie pikkustel ronimiskaljudel, kus ülaltjulgestuse jaam on kergesti ligipääsetav;
2) Köietöö juhendamine tehis- ning looduslikel objektidel köis-laskumise, köiel-tõusude ja horisontaalsete köitega ülesõitude organiseerimisel.
3) Mobiilsetel ja statsionaarsetel seiklusradadel juhendamine.
 
Kursusel osalemine on vajalik seinaronimise- ja köietöö juhendajatele, kes soovivad edaspidi omandada kaljuronimise I taseme treeneri kutset. Kuna treeneri I tase eeldab teadmisi ja kogemusi, mis vastavad nii seinaronimise- kui ka köietöö juhendajate kursuste tasemele, siis treenerikutse taotlejad peavad kursusel osalema vähemalt selles osas, milles teadmised ja kogemused vajavad täiendamist.
 
Kursus toimub Talllinnas Lasnamäe kergejõustikuhalli ja Kristiine Spordihalli ronimisseintel ning looduslikel kaljudel Tallinna ümbruses. Toimumiskohad antakse osalejatele aegsasti teada. 
 
Minimaalne osalejate arv 6.
 

Osalemiseks on vajalik: sportlik riietus; ronimisvöö, ronimissussid, kiiver, slingid (150 cm ja 120cm), julgestusvahend, 1 HMS karabiin, 2 muhviga karabiini, 6 mm repsnööri jupid (pikkusega 1 meeter ja 3 meetrit).
 
Kursusel osalemise eeldused: seinaronimise alg- ja põhikursuse läbimine ja/või sellele vastav teadmiste ning kogemuste baas.

 

Info: info@kaljuronimine.ee ; 51 13256 (Peedo)

 

 

 

Esilehele  |  Prindi lehek├╝lg
┬ę Tallinna Kaljuronimisklubi, 2008